
Jedu si po mladoboleslavské směr Praha a najednou kamion předemnou varovky a stáli jsme. Po chvilce to všichni začli brát protisměrem, bylo to v místě, kde nejsou svodidla
Z protisměru vylítla dodávka a tam sundala Roomstera. Z těch 50m to vypadalo neškodně, protože na místě stála okolo jedoucí převozka
Ale když během chvíle přijeli 2posádky+doktor ZZS, tak to bylo divný... Šofér, co stál předemnou a přímo před nim se to stalo, tak řikal, že asi smrták - šoféra z roomstera tam oživovali..

















... 

Hej to by bylo super.

