
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Nehody škodovek...
23:14:28
25.12.2010
25.12.2010

Tomáššš
-> U-Geen: pekna chu*****a 

23:12:15
25.12.2010
25.12.2010

U-Geen
-> Tomáššš: v UK je to takle bezny
23:10:08
25.12.2010
25.12.2010

Tomáššš
to akoze toto ? 
edit : ak to, tak to ma poser ... :D

edit : ak to, tak to ma poser ... :D
22:14:42
25.12.2010
25.12.2010

castrol
-> Tomáššš: ako je ta breza
22:13:33
25.12.2010
25.12.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
Je tam skutecne kolecko z dlazebnich kostek a taky to kazdej projizdi rovne
Nevim jak by se dohodli kdyby tam jela dve auta najednou

Je to Ostrov u Macochy.
Nevim jak by se dohodli kdyby tam jela dve auta najednou

Je to Ostrov u Macochy.
22:09:46
25.12.2010
25.12.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Tomáššš: Je tam z kočičích hlav (dlažebních kostek) udělaný uprostřed kolečko. 

22:07:14
25.12.2010
25.12.2010

Tomáššš
Matthes, záškodník z TechWebu 25.12.10 18:20:09 napsal:
→ castrol 25.12.10 18:15:07: Asi takle?vidim znacku ale kruhaca nikde
kde je akoze ?
edit: jedine co vidim je akasik fajnova stovka ktora sa vyhrieva na slnku ako daka uzovka :)
→ castrol 25.12.10 18:15:07: Asi takle?vidim znacku ale kruhaca nikde
kde je akoze ?edit: jedine co vidim je akasik fajnova stovka ktora sa vyhrieva na slnku ako daka uzovka :)
22:06:48
25.12.2010
25.12.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Matthes, záškodník z TechWebu: No já jsem si říkal, že už jsem to tu viděl. A kde to přesně je?
Jinač přesně takhle je udělanej kruháč v Pardubicích u Intersparu, jen ta cesta není šikmo ale do pravoúhlého kříže, takže tam jezdím zásadně rovně kruháč nekruháč.
Jinač přesně takhle je udělanej kruháč v Pardubicích u Intersparu, jen ta cesta není šikmo ale do pravoúhlého kříže, takže tam jezdím zásadně rovně kruháč nekruháč.

20:55:23
25.12.2010
25.12.2010

Mr_Kubas
Poznal jsem, že to není on, ale nedalo mi to
I když dlouho se tu neobjevil 
I když dlouho se tu neobjevil 
20:53:14
25.12.2010
25.12.2010

castrol
-> Mr_Kubas: jj ale nieje to on
20:51:28
25.12.2010
25.12.2010

Pavel P..
-> Mr_Kubas: ten má větší votuzidlo

20:50:32
25.12.2010
25.12.2010

Mr_Kubas
-> castrol 25.12.10 16:54:15: To vypadá jak M@rtin 
-> David29 25.12.10 18:39:31: Pokud možno, Lovosicím se vyhejbej
Je to tam strašný, kolony nonstop celej den.. Je dobrý pokud to tam znáš, protože se to dá projet šikovněji. Směrem na Ústí se to dá projet bez stání až do Ústí, ale zpátky je to horší 
Jezdim zadem resp. sjedu z dálnice u Lovosic a přejedu novej most do Litoměřic a jedu do Ústí po druhý straně Labe. Je to sice samá zatáčka, stoupání a obce, ale žádný kolony nikde. Takže to pak časově vyjde i líp, hlavně se tolik nenervuješ

-> David29 25.12.10 18:39:31: Pokud možno, Lovosicím se vyhejbej
Je to tam strašný, kolony nonstop celej den.. Je dobrý pokud to tam znáš, protože se to dá projet šikovněji. Směrem na Ústí se to dá projet bez stání až do Ústí, ale zpátky je to horší 
Jezdim zadem resp. sjedu z dálnice u Lovosic a přejedu novej most do Litoměřic a jedu do Ústí po druhý straně Labe. Je to sice samá zatáčka, stoupání a obce, ale žádný kolony nikde. Takže to pak časově vyjde i líp, hlavně se tolik nenervuješ

19:45:10
25.12.2010
25.12.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : Jj dal sem ho sem podruhe... A na netu to neni jedina fotka :-) Ale tahle je primo moje. Delal jsem ji, kdyz mela babicka v Ostrove 100 let. Zel se dozila jen 101 :(
19:43:27
25.12.2010
25.12.2010

castrol
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : 

19:37:19
25.12.2010
25.12.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> castrol 25.12.10 17:56:09: Tak to musel bát pěknej jump. 

19:34:49
25.12.2010
25.12.2010

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Matthes, záškodník z TechWebu 25.12.10 18:20:09: Jé, to už jsem někde viděl. 

18:39:31
25.12.2010
25.12.2010

David29
-> Tomaso435: To když jsem tuhle jel z dálnice do Ústí, přes Lovosice, tak jsem si řikal, jestli nejsem v nějakym velkoměstě - kolony a samej kruháč....
18:37:16
25.12.2010
25.12.2010

Tomaso435
-> Dušan: no ve velkejch městech možná, ale jinak všude jinde to je katastrofa... co pár stovek metrů to kruháčkde zase brzdíš a zase se točíš jak debil a zase se rozjíždíš... takhle když tam byla normálně hlavní tak ty auta tam projeli a tečka.. se už nikde nesvezeš, všude je kruháč,,,, značka hlavní silnice pomalu postrádá význam, mužou se udělat kruháčky i u maličkatejch silnic vedoucí k jednomu domu....
-> Matulo: né ale sere mě že se nikde už nesvzeš,, furt musíš brzdit a furt zase přidávat, to vubec není žádná plynulost.... je to jen brzda ....furt se jen motáš
-> Matulo: né ale sere mě že se nikde už nesvzeš,, furt musíš brzdit a furt zase přidávat, to vubec není žádná plynulost.... je to jen brzda ....furt se jen motáš
18:23:31
25.12.2010
25.12.2010

castrol
-> Matulo:
ale psst
ale psst18:22:50
25.12.2010
25.12.2010

Maťulo
-> castrol: A hlavne sa da predbiehat cez protismer... 

18:22:28
25.12.2010
25.12.2010

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: tak niejak
18:21:27
25.12.2010
25.12.2010

castrol
-> Tomaso435: ale zas je pravda ze niekde to tu dopravu aj zrychlilo
18:20:09
25.12.2010
25.12.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol 25.12.10 18:15:07: Asi takle?
18:19:35
25.12.2010
25.12.2010

Maťulo
-> Tomaso435 25.12.10 18:16:52: A co si greenpeace? 

18:18:13
25.12.2010
25.12.2010

Dušan
-> Tomaso435: prave ze to je navrhnuty tak aby to nezpomalovalo. Me teda kruhac prijde rychlejsi
18:16:52
25.12.2010
25.12.2010

Tomaso435
-> castrol: mě to spíš příjde že to uplně všude brutálně zdržuje dopravu ... a tím je větší znečištění vzduchu, spotřeba avšechno.. to je tak ekologie
18:15:07
25.12.2010
25.12.2010

castrol
-> Tomaso435: kruhaky by boli aj dobre len niektore su strasne male 

18:13:22
25.12.2010
25.12.2010

Tomaso435
-> castrol: ale ono mu jinýho nezbejvalo, sem tam s nákladákem často točj tak že ještě couvou aby vyjeli,, dementní zdržující kruháky...
18:12:12
25.12.2010
25.12.2010

castrol
-> Tomaso435: tak to je pekne
18:09:46
25.12.2010
25.12.2010

Tomaso435
-> castrol: v chocni to vzal nákladák taky přez :-D ale nic ujel :-D jenom za sebou nechal rozházený obrubníky :-D
18:07:17
25.12.2010
25.12.2010

petr s
-> castrol: Tam jsou 2 příjezdy z dálnice
18:06:01
25.12.2010
25.12.2010

petr s
-> Fén: Na velkém
18:03:55
25.12.2010
25.12.2010

Fén
-> petr s: Na tom velkém nebo na těch malých?
18:02:50
25.12.2010
25.12.2010

Maťulo
18:02:26
25.12.2010
25.12.2010

castrol
-> Matulo: parada 

18:01:46
25.12.2010
25.12.2010

Maťulo
18:01:14
25.12.2010
25.12.2010

Maťulo
18:00:43
25.12.2010
25.12.2010

Maťulo
4 roky do zadu... Ked sa nam nepodarilo pekne dopadnut pri skoku cez kolajnicny prejazd v TT... 

17:59:38
25.12.2010
25.12.2010

castrol
-> m8rinek: jj je to pekne nafotene -> petr s: to tam jazdia take hovada alebo co??
17:58:08
25.12.2010
25.12.2010

petr s
-> castrol: V olomouci u globusu je tohle 1 týdně
17:57:44
25.12.2010
25.12.2010

m8rinek
-> castrol: slušný, to vypadá jak modely :D.
17:57:34
25.12.2010
25.12.2010

castrol
a ideme
17:57:03
25.12.2010
25.12.2010

castrol
17:56:39
25.12.2010
25.12.2010

castrol
17:56:09
25.12.2010
25.12.2010

castrol
tu este par fotiek
17:55:32
25.12.2010
25.12.2010

castrol
-> Tommyk: zevraj mlada boleslav ale co sa stalo neviem
17:39:21
25.12.2010
25.12.2010

Tommyk
-> castrol: taky pěkně.. nevíš jak se to povedlo? respektive odkud jel?
16:57:03
25.12.2010
25.12.2010

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: pozabudol sa 

16:55:25
25.12.2010
25.12.2010

Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol: Sem jednou videl. Chlap nevim co delal a jel rovne a cumel jak tele na nova vrata.
16:54:15
25.12.2010
25.12.2010

castrol
nevyslo 

Zamítnuté přispívání mají:
- Ceskejparan10 - zrušená registrace (udělil U-Geen), důvod: prispevky beze smyslu
