skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
skoda.virt.cz
... Škoda MB, 105, 120, 130, 135, 136, Rapid, Garde i starší a speciály
Nejbližší srazy a akce
| datum | nazev | misto |
|---|---|---|
| 26.06. - 28.06.2026 | Pohofest - sraz vozidel Škoda | Přestavlky / Nabočany |
| 24.07. - 26.07.2026 | Felda meet no.7 | Vlachovice Vrbětice |
| 31.07. - 02.08.2026 | 6.Valašský Škoda Sraz | Vrbětice , výletiště |
| 12.09.2026 | Veteráni navždy | Janov nad Nisou, sokolovna | Další akce a srazy... |
Nejnovější články
Aktuální galerie
Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích
14:51:03
23.06.2026
23.06.2026

Eidy
-> Sita: Jo tak jako součást zahrádky by to dávalo smysl.
14:41:15
23.06.2026
23.06.2026

Sita
[p#4147987] podle me se to dava k zahradce misto ty obycejny zahradkovy svorky. Ja tu zahradku mam a tohle by bylo dobry retro. Kdyby to nikdo nechtel, tak bych se toho ujal a pojisteni zaplatil 
Ja jsem zatim videl jen tohle provedeni na blatnik: skoda-virt.cz/cz/.../6047 8-tahate-nekdo-se-sade-kar avan

Ja jsem zatim videl jen tohle provedeni na blatnik: skoda-virt.cz/cz/.../6047 8-tahate-nekdo-se-sade-kar avan
14:35:48
23.06.2026
23.06.2026

Eidy
-> Jumbo: Neeeee, šroubem nahoru.
Nemusíš ze mě dělat větší jelito, než jsem. 
Střešní lišta je tak v půlce té plechové "základny". Ale třeba ta chybějící část je prostě tak natvarovaná, že to vyjde dobře. Musí bejt.
Nemusíš ze mě dělat větší jelito, než jsem. 
Střešní lišta je tak v půlce té plechové "základny". Ale třeba ta chybějící část je prostě tak natvarovaná, že to vyjde dobře. Musí bejt.
14:33:04
23.06.2026
23.06.2026

palinator
-> Sita:
Ona prej neni uplně spolehlivá, tak se mi za ní nechtělo platit. Ale jsem na vážkách
Ona prej neni uplně spolehlivá, tak se mi za ní nechtělo platit. Ale jsem na vážkách

14:31:38
23.06.2026
23.06.2026

Sita
[p#4147982] Uz jsem to nastavil, tohle bylo jen prvni nabijeni - pokus jestli se to umi nabit na 100%, vypnout nabijeni, jak dloho to bude trvat, ztraty, atd...
Mas rozchozenou nejakou aplikaci pro moznost nastavit si predehrati auta pred odjezdem? Nebo to je pro G7 jeste sci-fi?
Mas rozchozenou nejakou aplikaci pro moznost nastavit si predehrati auta pred odjezdem? Nebo to je pro G7 jeste sci-fi?























