-> King:
Pane King... zase špatně.
AC "nabíječka" (to co je na kabelu nebo WB) není žádnej spínanej zdroj, kde máš 3f vstup a libovolnej výstup. Je to jen soubor ochran a základní komunikace.
Že tvoje auto rovnoměrně sosá ze všech tří fází je tím, že tvoje auto MÁ třífázovou palubní nabíječku.
Pokud auto třífázovou palubní nabíječku NEMÁ, sosá přesně tolik fází, kolikafázová tato palubní nabíječka je.
A asi ti nemusim vysvětlovat, co se děje s asymetrickou zátěží u FV střídačů a měření po fázích. A co se děje v TN-C, když začneš sosat z méně než 3 fází... Takže usera by toto mělo zajímat zcela zásadně.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
skoda.virt.cz
... Škoda MB, 105, 120, 130, 135, 136, Rapid, Garde i starší a speciály
Nejbližší srazy a akce
| datum | nazev | misto |
|---|---|---|
| 26.06. - 28.06.2026 | Pohofest - sraz vozidel Škoda | Přestavlky / Nabočany |
| 24.07. - 26.07.2026 | Felda meet no.7 | Vlachovice Vrbětice |
| 31.07. - 02.08.2026 | 6.Valašský Škoda Sraz | Vrbětice , výletiště |
| 12.09.2026 | Veteráni navždy | Janov nad Nisou, sokolovna | Další akce a srazy... |
Nejnovější články
Aktuální galerie
Poslední příspěvky v diskuzích a komentářích
... Elektromobilita07:43:15
25.06.2026
25.06.2026

King
-> StepaNoFUN: Tenhle bazmeg: www.suntech.cz/ubiquiti-u
nifi-ap-ac-mesh_d416631.ht
ml
Unifi server mi jede v containeru na NASce.
Unifi server mi jede v containeru na NASce.
07:25:25
25.06.2026
25.06.2026

k.jarek
07:24:16
25.06.2026
25.06.2026

k.jarek
Koupím přední zámky buď nové nebo v dobrém stavu (bez vaklu na západce). Neměl by někdo?
06:56:21
25.06.2026
25.06.2026

StepaNoFUN
[p#4148052] To jsi koupil co? U7 Lite?
To ma v sobe Unifi system, nebo to ovladas pres pc?
To ma v sobe Unifi system, nebo to ovladas pres pc?
























