-> Matthes, záškodník z TechWebu: Jo, 9mm je "levný" krmivo. Pětačtyřicítka ho má trochu dražší. A jak říkal dneska instruktor: tu si pořizuje ten, kdo zbraním rozumí.




















Ale to by bolo "Svářečský"
Hlavne nenatrafit na debila 


Teď už jen vyběhat papíry a bude se nakupovat. 


Ale umělecké vlohy sa v tobě nezapřou





























zabils
Tím neříkám že bych ho nechtěl mít uklizený, ale čeká to ve frontě za dalšími 300 důležitějšími úkoly...












