Zítra ještě ten třetí ze strany řidiče..











































Na všetkých troch ten istý obraz. A je to paráda. To vnútorné vypuklé je paráda aj v tme, neoslňujú ťa tak autá idúce za tebou, lebo sú o niečo menšie.



Střechu jsem chtěl zvednout a nechat kdyby něco, ale je těžší než jsem myslel, takže možná půjde pryč. Ze zbytku jsem vyřezal pár použitelných věcí a zbytek půjde do šrotu.






















