ale tohle bych vyřešil šroubama s plovoucí hlavou.-> Skili: Taky mi nto nepřijde tak hrozný ale tohle je seriovka... snižovat to nebudu, jen bych rád ty kola využil když se mi válej na zahradě.


ale tohle bych vyřešil šroubama s plovoucí hlavou.
















No a pak mu stejně shořel... druhýho koupil už LHD.

















































