Taky jsem se pozastavil, ale raději mlčel 
-> saskyn2 24.03.22 21:27:39: Hele ten už mě má tak plný zuby, že na to nevěřím. Ono vůbec ho přinutit dělat na naftě je diplomacie jako Rusko-UA
A pumpa je na rozvodech... nevím, ale zatím fakt žádnej problém. Interval výměny je teda 120t km, což já nejspíš s tím autem ani nenajedu. Ale kdo ví. Do 300t km mi chybí asi 800 a pak už to bude neprodejný 





na druhou stranu semperit (starline) brzdový hadice drží 











