skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
21:05:50
01.01.2013
01.01.2013

Matthes, záškodník z TechWebu
-> Stepan FUN: Jsou takovy :-)
21:05:06
01.01.2013
01.01.2013

Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol: SEZ Krompachy nikoli, tam vyskakuje takovej jazycek.
21:04:46
01.01.2013
01.01.2013

StepaNoFUN
-> castrol: Zkoušel jsi to někdy? Nevím co máš doma za jističe, ale nějak mě nenapadá u kterýho typu jističe by to mělo nějakej význam. ;-)
21:02:20
01.01.2013
01.01.2013

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: istic zaistit zapalkou 

20:57:52
01.01.2013
01.01.2013

Matthes, záškodník z TechWebu
-> castrol: Fotka po zatim neni, jelikoz je ve stadiu rozpracovani. Ale aspon sem si vyzkousel jiny CO nez muj Iskravar.
230V Alfa in, docela dobry. Ani sem nepocitoval problem s vykonem, akorat padal jistic 15 A

230V Alfa in, docela dobry. Ani sem nepocitoval problem s vykonem, akorat padal jistic 15 A

20:55:18
01.01.2013
01.01.2013

castrol
-> Matthes, záškodník z TechWebu: pekne si to opravil
20:53:56
01.01.2013
01.01.2013

Matthes, záškodník z TechWebu
Kamos rikal, ze ma mensi diru v kufru u patrola, tak sme to opravovali vcera a predvcirem 

19:45:45
01.01.2013
01.01.2013

Radek Retro eLeSo
-> Bajou 31.12.12 17:44:04: díky,sice to neni originál ale lepší jak ta původní
-> Rapi1 31.12.12 21:48:04: repas není problém,jen některý věci se blbě scháněj
-> Rapi1 31.12.12 21:48:04: repas není problém,jen některý věci se blbě scháněj

19:36:41
01.01.2013
01.01.2013

minno
-> SexyStroj: Tak to sa teda fakt nemáš čím chváliť. Radšej by som mlčal.
18:57:03
01.01.2013
01.01.2013

ZdeněkH - zrušená registrace
Dnes jsem s pomocí rad od Štěpána dokázal nainstalovat dálku ke stávajícímu centrálu v té mojí popelnici. Konečně nebudu bojovat s klíčama v zámku
18:24:37
01.01.2013
01.01.2013

SexyStroj
Já jsem dneska neudělal nic ... vůbec nic. A ani včera , předevčírem a to trvá několik týdnů, měsíců a víte proč?
Protože jsem LÍNEJ JAK TO PRASE!
Protože jsem LÍNEJ JAK TO PRASE!

18:00:11
01.01.2013
01.01.2013

palinator
-> David29:
To je skoro jako Sluníčko...
To je skoro jako Sluníčko...

17:33:07
01.01.2013
01.01.2013

David29
-> myschaak AZNP K.Hora: Jsem na to zvědavej a těšim se 

17:28:05
01.01.2013
01.01.2013

myschaak AZNP K.Hora
-> David29: jo,přesně takovou S80 měl stavoš co jsme dělali ve Vrchlabí...a teď si pořídil snad Volvíno ale buď to je 8válec nebo biturbo,už nevim,šéf mi říkal....je na volva prej dost ujetej)
17:22:28
01.01.2013
01.01.2013

David29
-> myschaak AZNP K.Hora: Co mě potěšilo, tak spotřeba kolem 7l/100km, takže žádná vražda a zároveň to při přidání plynu jede a vypadá dobře.
To bude řečí od okolí: Takovej cucák a takový auto
Vůbec bych neřek, že to je 10let stará šlupka
To bude řečí od okolí: Takovej cucák a takový auto
Vůbec bych neřek, že to je 10let stará šlupka17:12:08
01.01.2013
01.01.2013

myschaak AZNP K.Hora
-> David29: krasavec
17:01:42
01.01.2013
01.01.2013

David29
-> myschaak AZNP K.Hora: Jop, ve čtvrtek dám do dnešního nákupu tohle, když vše klapne www.mobile.de/cz/.../1724
01330.html
16:59:55
01.01.2013
01.01.2013

myschaak AZNP K.Hora
-> David29: bude volvo teda?
16:59:08
01.01.2013
01.01.2013

David29
Tak zejtra si budu pučovat Superba ll a hurá do dojčlandu k Nizozemskejm hranicím pro staronovej povoz
13:41:03
01.01.2013
01.01.2013

Tony Outland
Včera poslední Vyjižďka v roce 2012
Olomouc - Mohelnice - Zabřeh a zpět
Olomouc - Mohelnice - Zabřeh a zpět
11:25:00
01.01.2013
01.01.2013

castrol
-> J3STER: ze mu neporozumies
11:21:47
01.01.2013
01.01.2013

J3STER
Pustil jsem se do komunikace s Maďarem. Chce ode mě koupit kola. Na co se mám připravit?

10:51:05
01.01.2013
01.01.2013

castrol
-> haso: tak bola to perna noc, nejakemu to ustrihlo prsty, par to prehnalo alkoholom ,teda viac nez par ale to k oslavam viac menej patri a naj bol zaver domaceho ohnostroju co sa prevratila raketa a strielalo to po ulici
a skoro nam to rozmlatilo okno na sanite
a skoro nam to rozmlatilo okno na sanite10:41:49
01.01.2013
01.01.2013

haso
-> castrol: som si na teba pomyslel v noci, o druhej rano sa na obchodnej strhla hromadna bitka, som si myslel, ze sa aj objavis 

10:39:12
01.01.2013
01.01.2013

castrol
tak som si sfukol silvestra predsa len v praci ale musim povedat ze bolo super 

01:25:03
01.01.2013
01.01.2013

Šediváček
-> minno: Poznáš to, když by sis je dal k sobě, to co ti prodaj v mototechně jednou to a pak ono, s tím nic neuděláš. Nebo objednat u výrobce a máš to nadosmrti 

00:27:19
01.01.2013
01.01.2013

minno
-> Šediváček: A čo to mám chváliť? Je na tej hadici Semperit? Je. To či je to replika Semperit alebo pravý Semperit ma nezaujíma, pretože to nemám ako poznať. Proste semperit viac nekúpim.
23:19:57
31.12.2012
31.12.2012

Šediváček
-> minno: Nevím, proč každý pomlouváte Semperit, když to dělá česká firma jako jednu z mála věcí u nás. To, že si koupíte Čínskou repliku ze ztlačený tmy,... co na to říct... stejné zkušenosti, vyřešeno, svatý klid do budoucna :-)
21:48:04
31.12.2012
31.12.2012

Rapi1
-> Radek Retro eLeSo: krasa taketo nieco by som aj ja bral 

20:31:39
31.12.2012
31.12.2012

castrol
-> Jožynek : to by mi asi nepreslo 

20:04:14
31.12.2012
31.12.2012

oppik
Radek Retro eLeSo 31.12.12 15:22:42 napsal:
tak střed masky komplet složenej,vše nový díly,jen AL lišty sou
po repasupěkné Radku.pomalu skládáš Garde
tak střed masky komplet složenej,vše nový díly,jen AL lišty sou
po repasupěkné Radku.pomalu skládáš Garde
20:02:48
31.12.2012
31.12.2012

Jožynek
-> castrol: Treba to rýchlo zapiť, potom už nebudeš mať ísť ako do práce..

19:06:30
31.12.2012
31.12.2012

castrol
-> Mr_Kubas: no dufam ze pohoda bude a nezavolaju ma este do prace a aj ta druha moznost sa nevylucuje 

18:57:36
31.12.2012
31.12.2012

Mr_Kubas
-> castrol 31.12.12 18:37:14: Copak, počítáte, že to bude letos pohoda? Nebo je slováků tolik, že potřebujete zredukovat stavy 

18:46:44
31.12.2012
31.12.2012

castrol
-> Maťulo: tak to ked budu povolne bude 

18:43:01
31.12.2012
31.12.2012

Maťulo
-> castrol: sak aj mna... dojdu baby susedy... 

18:42:12
31.12.2012
31.12.2012

castrol
-> Maťulo: mna to este len caka
18:40:18
31.12.2012
31.12.2012

Maťulo
Ja som sa neska uz 2x najebal a vytriezvel 

18:37:14
31.12.2012
31.12.2012

castrol
dozvedel ze nemusim ist do prace 

17:44:04
31.12.2012
31.12.2012

bajou
-> Radek Retro eLeSo: Parádní


17:41:52
31.12.2012
31.12.2012

Jarda - zrušená registrace
-> minno: mam je ve stejnem stavu :(
17:15:11
31.12.2012
31.12.2012

minno
-> Tomaso435: staré čo tam boli pred týmito neboli zpuchrelé, ale boli takisto nahovno, pretože vydržali len možno 2 roky a boli komplet popraskané :-( A neviem náhodou či to tiež neboli Semperit.
Jednu jedinú hadičku som dnes nemenil a to tú, čo ide od nádrže k motoru, tá bola v poriadku, a výrobca GoodYear, takže oni asi nerobia len dobré pneumatiky, ale aj hadice.
Jednu jedinú hadičku som dnes nemenil a to tú, čo ide od nádrže k motoru, tá bola v poriadku, a výrobca GoodYear, takže oni asi nerobia len dobré pneumatiky, ale aj hadice.
17:09:39
31.12.2012
31.12.2012

Tomaso435
-> minno: koukám taky sis za starou zpuchřelou vyměnil ještě horší :-D jojo...
17:07:01
31.12.2012
31.12.2012

minno
Výrobca hadice Semperit, už nikdy viac! Vidno že hadica vyrobená 2Q/2011.
17:05:33
31.12.2012
31.12.2012

minno
Minule pri výmene držiakov motora som si všimol, že na jednej palivovej hadičke mám prasklinku. Prasklinu bolo vidieť na konci hadičky pri náustku Facetky. Náustok na facetke je pre 8 mm hadičku a ja tam mám natiahnutú klasickú 6 mm hadicu. Tak som myslel, že to tam prasklo od toho, ako to bolo na konci natiahnuté. Dnes som sa vybral, že tu jednu hadičku vymením a zistil som, že je na výmenu komplet celé palivové vedenie.
Hadičky menené pred pol rokom!
Po pol roku boli všetky v takomto stave, po celej dĺžke vonkajší plášť hadice rozprasknutý akoby to niekto nožíkom rozpáral. No nechápal som.
Tak som vymenil komplet všetky benzínové hadičky, dal som tam tentoraz EPDM hadicu čo som mal odloženú v zásobe ešte od jej montáže k brzdovým valcom v kufri. Tá dúfam že už bude držať, mala by.
Stav "starých" hadíc:
Hadičky menené pred pol rokom!
Po pol roku boli všetky v takomto stave, po celej dĺžke vonkajší plášť hadice rozprasknutý akoby to niekto nožíkom rozpáral. No nechápal som.
Tak som vymenil komplet všetky benzínové hadičky, dal som tam tentoraz EPDM hadicu čo som mal odloženú v zásobe ešte od jej montáže k brzdovým valcom v kufri. Tá dúfam že už bude držať, mala by.
Stav "starých" hadíc:
15:35:17
31.12.2012
31.12.2012

Vojtisek
-> Jarda: no tak jsem to utáhl a kolo furt hučí. Dám rezervu a hučení přestalo, čili něco ze zimní pneumatikou - bíkybohu.
15:28:40
31.12.2012
31.12.2012

Tom.t - malej ale vychcanej překupníček
alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí) 31.12.12 13:03:40 napsal:
Ludia uplne skokoteli, o pol 11 som siel do obchodu a vratil som sa
teraz… Nakupuju ako pred koncom sveta, uplne im jebe, cim vacsia socka, tym
vacsi nakup… a pyrotechniky ako keby vojna mala byt… ked mi niekto bude
nieco hovorit o chudobe a krize, nech si da sam po papuli, ja uz
nemam silu…kde to mám podpísať? teraz som sa vrátil z tesca no koniec ... chudobný východ a kríza ..
Ludia uplne skokoteli, o pol 11 som siel do obchodu a vratil som sa
teraz… Nakupuju ako pred koncom sveta, uplne im jebe, cim vacsia socka, tym
vacsi nakup… a pyrotechniky ako keby vojna mala byt… ked mi niekto bude
nieco hovorit o chudobe a krize, nech si da sam po papuli, ja uz
nemam silu…kde to mám podpísať? teraz som sa vrátil z tesca no koniec ... chudobný východ a kríza ..
15:22:42
31.12.2012
31.12.2012

Radek Retro eLeSo
tak střed masky komplet složenej,vše nový díly,jen AL lišty sou po repasu
14:57:51
31.12.2012
31.12.2012

alpin
-> alchstuip - (Až kým nás STK nerozdelí): je to tak , ale to vidíš aj cez rok , každý sa sťažuje a furt sú plné krčmy

