-> Bukaj: No, uvidíme... bude sranda... Jinak na úřad nemusíš být právník, stačí si příslušnou stránku příslušného právního předpisu vytisknout a vzít sebou...
-> Jozka: Zákon č. 56/2001Sb, §6 odstavec 5:
K přihlášce silničního motorového vozidla a přípojného vozidla k registraci žadatel přiloží:
....
e) doklad o pojištění odpovědnosti z provozu vozidla,
...
Kecy o tom na koho má být pojistka psaná jsou jen výmysly úředníků, pojišťuje se vozidlo, nikoliv jeho majitel (pojistník a majitel navíc v mnoha případech nejsou stejné osoby ani v běžném provozu - moje auto je taky pořád ještě formálně psané na mámu). Viz výše - vytisknout a vzít sebou - v tvrdých deskách s olověnou výztuží, aby mlácení úředníků po hlavě mělo patřičný efekt
