-> Apple STS Chvojkovice-Brod 08.01.20 18:56:01: no myslel jsem, kdyz to mas shlednuty vse..., me se kolega divil, ze se pry vseho bojim, ale jak sednu do auta, tak uz niceho :) ikdyz s malym to je taky jine, kdyz mi tam nedavno vbehla srnka, tak jsem nedelal zadnej riskantni manevr a rozbil jsem o ni zrcatko
Co na me pusobi hur, ne ta bezpecnost auta, ale jak se k tobe ostatni chovaji, asi kazdej desatej je dement a to uplne staci, aby to cloveka znechutilo

Navic cloveka ohrozuji, pomalu bych to hodnotil, ze to hranici s trestnym cinem a je to bezne :/
Kdyz jsem se jel naposled projet rapidem, tak me brzdil dedek se supem, kterej jel 70km/h, jak jsem ho zacal predjizdet, tak zrychloval az na 150km/h zaradim se a zas tech 70 a jeste si tukal na hlavu. Dement. Ve felde, kdyz jedu 120, tak me kazdej musi predjet a proste, kdyz to nestihne, tak me vytlaci, ja se mam posrat, nejvic neutralni je asi ovce, k tej se chovaji vetsinou normalne a kdyz me nekdo sere, tak mu jednoduse ujedu. Niva, ac nejpomalejsi budi docela velkej respekt, k tej se chovali jak ke 120 v kyrgyzstanu - no vsichni si mysleli, ze se z jejich LC poseru. Sef SK pobocky, kteremu se libi youngtimery si poridil krasnou s120 a mel z ni pry velkou radost, nez se jel projet, pak to zas znechucenej prodal... :/