-> Bukaj:
Možná jsem to tady jednou už psal, ale měl jsem pučenej jinej vozejk, nebrzděnej Pongratz a ten moh mít celkem tak tunu. Pršelo, ještě i Toledo plný osob i nákladu. Dojížděl jsem v kopci k nehodě, zpomaloval jsem, projel kolem hasiče, najednou vidim jak hasič zběsile mává, tak jsem šláp na brzdy a abych něco ubrzdil, ABS kopalo jak vzteklý.

On mi jen řek, že mám jet pomalu že se tam motaj lidi. Řikám "vždyť jo". Rozjíždim se, turbo začne najíždet, kola hrabat a velmi zvolna začnu míjet ty policajty s divným pohledem.

No, nechtěl bych aby to řešili.
