Dneska v cca 7:50 jsem viděl dost ošklivou nehodu, chlap v jedničkový Octávce v ulici Pichlova v Pardubicích na malé křižovatce přehlédl (zřejmě kvůli námraze na skle) přecházející blondýnu, která si zřejmě také nevšimla přijíždějícího vozu a v běžné městské rychlosti cca 40 km/h ji srazil (nebrzdil, prosím pěkně). Nepřeju to nikomu vidět. Stalo se to přímo před naší Fábií, která stála na druhé straně křižovatky od nehody. Pokud jste někdy viděli testy, kdy auta "poráží" figuríny a říkali jste si, že takhle tělo nemůže letět, mýlíte se. Vypadá to naprosto stejně.
Důsledky : Rozražená hlava, pohmožděniny, zlomená noha. U Octávie čelní sklo na kaši.
Hnus fialovej.
