tam by som nechcel sediet ...len taky dotaz : tie zvodidla by nemali byt zapustene do zeme ? Aby sa nestavali taketo veci ? Druha vec je ze keby vyletel na to zvodidlo(ak by bolo zapustene) tak by fabka dostala "kridla" a kto vie kde by dopadla ...
mozno este horsie ?!



















