Kdo se chce zabit a naboura schvalne do jinyho auta by nemel zdechnout, aby si uzil to utrpeni zmrd













Ale nahoda je blbec.






Povedal by som bežný stav väčšiny škodoviek, akurát tie traktorky miesto pneumatík majú svoj podiel na vine.


A už je to tu













Bežně jezdila za obcí 120km/h.
























to je v ..... neni to nahodou nekdo tady odsad ??? to zadni celo jsem tady nekde videl 





