6538 příspěvků (zobrazeno 5551 až 5600) od 18.11.2012 do 18.06.2026, založil/a koště
řadit dle data
15:48:21 03.11.2013
Don_pepe
-> MOLSO 03.11.13 15:00:25: Já to nechci použít, jen to budu převážet jako dobovou výbavu
A neboj, my chemici sme zvyklý na rozežraný a popálený ruce
15:03:46 03.11.2013
MisakusX
To víš, lidi dřív vydrželi víc, my už jsme generace zhýčkané centrálně neřízeným tržním hospodářstvím.
15:00:25 03.11.2013
MOLSO
-> Don_pepe: davaj pozor na staru chemiu
ja som nasiel nieco jak dobove tekute mydlo ktore si si rozotrel na ruky, uschlo a spravilo film ktory po praci so spinavou vecou zmylo si potom aj s tym filmom .... som to isiel skusit a skoro mi zozralo ruky
11:34:04 03.11.2013
Vlado105L
-> haso: Ja tiez mam taky doma + mam k nemu este radlicu, dvoch tankistov a nejaky samopal ci co to je a - nemam k nemu tie poklopy a hladacie svetlo.
dojdu dom a :-) fungl nové od známého který to chtěl vyhodit. Kdysi když si koupil 105 si hned vyměnil čelo za vyplněný alá 120gls s velkýma lampama a tohle si schoval na půdu
Dnes jsem v garáži našel tyhle "svítítka". Nevíte jakej to má původ?
Na prvním je vyraženo FTM a vypadá to jak malá montážní lampička,
na druhém je FG II funkmechanik Zwenkau, vypadá to spíše na nějakou baterku nebo čtecí lampičku, na konci tubusu je čočka.
Velikost obou +-10cm, nalezeno mezi dílama na auta...
nikdy jsem neměl štěstí na nějaký ten půdní nález, až dneska, i z té trochy mám radost; kokos, mándrž na Manet M90 (motocykl mám doma) a stará moto spz