Tak divně šilhají

-> Flasch1994:


Tak divně šilhají






































Bude si ho brát pod palec asi tata, který už na to 30 let sere. Jsou tam vysypané ložiska v převodovce a vylámaná spojovačka..




, šel jsem se kouknout na jeden areál, ve kterým jsou vraky, a cestou tam se na blátivém parkovišti válelo tohle.









, já ho nepotřebuji, max bych si ho dal do poličky k ostatním logům...














ok