Karolína ale trpí taky, páč jí do toho kvílím buď svoje upravený texty a nebo původní, asi hezky, páč štěká i pes. 
Pššššt, nikde to neříkejte, aby na mě paní krepatej krk nepodala žalobu.


Karolína ale trpí taky, páč jí do toho kvílím buď svoje upravený texty a nebo původní, asi hezky, páč štěká i pes. 











































I bych se tím živil ale neměl jsem takovou vyřídilku jako jiný,kteří se tím s větším či menším úspěchem živili. Ale jako záskok jsem bejval dobrej...





