EDIT: Dobře to tady OTčkujeme
. Ale ty si to můžeš jako p.Modelátor dovolit
. Ale ty si to můžeš jako p.Modelátor dovolit


"......spolupráce s pánem, co má každé voko jiné..."









, mám nějak disco náladu. Tahle deska je vůbec taková ortodoxní a rozporuplná mezi fanoušky, jedni ji zatracují, druzí kvitují jako zajímavý experiment. Co ty? Líbí se Ti?




. Mě se třeba hrozně líbí poslouchat Queen I, II nebo Noc v opeře (prostě ty starší alba) na vinylu, to má tu správnou šťávu.

nezaložíme si vlastní thread?
No, MC moduly nemám, ptže éra mého fanouškovství započala sice již hluboko v předškolním věku, ale sbírat jsem začal až s příchodem prvních brigád a peněz, takže mnohem později. Nicméně hezký, je dobrý vědět, že takto postižených lidí (nadšenců) je vícero. 










to já si toho moc nepamatuju....z dob hulení mi to vzalo jak dlouhodobou tak krátkodobou paměť











, to jsou věci.


.



