...vlna omývá mou hřídel, tu pak vrážím do tvých snů... :D
19:36:09 15.12.2011
myschaak AZNP K.Hora
škwor
Škwor Mý slzy neuvidíš
17:28:29 15.12.2011
Flasch1994
Pivodak 12.12.11 15:59:54 napsal:
Pro mnohé nic neříkající kravál ale mě se to líbí Techno
Foreverhttp://youtube.com/v/4fpn
t4CS99M
Tak ono teda hlavně spoustě lidem vadí (mě a mejm známejm teda jo) že to neni muzika, ale jenom jedničky a nuly, nic víc. Lidi by měly poslouchat lidi a počítače počítače, naopak to taky může bejt ale hold sou lidi kterejm to příde nezajímavý.