
Tyhle pivní kapely, nebo spíše uskupení strýčků s hudebními nástroji, nemusím.
Co se týká SK, tak tam si můžou s Horkýžem podat ruce, to je obdobně dekadentní.

















Za mě lepší než originál
Škoda jen, že tahle formace je minulostí, po nedávným úmrtí jednoho z nich























